Бабкіни переїхали до Дніпра

Про переїзд повідомила дружина співака Сніжана. Вона поділилась, що тепер сім'я перебуває у Дніпрі, разом з родичами.

Прокинулися сьогодні вранці, в голові фраза – Боже, дякую, що живі. Тепер ми на 200% відчуваємо радість ранку, нового дня. З самого ранку листуюсь з усіма нашими київськими хлопцями. Це просто жесть! Багато хто ночував у підвалах, у метро..! Що ж вони творять, тварюки!
– написала зіркова дружина.

Сніжана Бабкіна звернулась до російської аудиторії та підтримала українців.

"У мене зовсім небагато російської аудиторії, лише 3%. Мої друзі з Росії, я вас благаю. Не мовчіть! Не дивіться ваші новини! Це повна брехня! Жінки, забирайте своїх синів із нашої землі. Багато хто взагалі не розуміє, куди й навіщо їх відправили! Які нах** навчання? Про владну тварюку навіть писати не буду. І так зрозуміло. Коли вже розплата? Київ, як ви? Ми подумки з вами! Тримайтеся, благаю вас! Всі мої, тримайтеся, прошу, благаю", – додала Бабкіна.

Зберігаймо спокій, читаймо перевірені новини та віримо в ЗСУ!

Сергій Бабкін теж звернувся до росіян. Він наголосив на дезінформації з боку російського телебачення та владних структур. Артист підкреслив, що те, що відбувається в Україні – не може називатися військовою операцією, адже це справжня війна з втратами невинних людей.

Відкрийте очі, будь ласка, собі та іншим. Тим людям, які вам не байдужі. Подзвоніть та скажіть їм прямо, що відбувається. Нехай всі, хто може, у кого вмикається розум і серце, ті люди, що прийшли сюди, скажіть їм, нехай складають зброю та йдуть додому, – заявив Сергій Бабкін.