Морську адміністрацію України очолив Дмитро Петренко
Кабінет міністрів України призначив очільником Державної служби з морського і річкового транспорту (Морська адміністрація України), з випробувальним терміном шість місяців, Дмитра Петренка, який раніше обіймав посаду виконувача обов'язків голови Морської адміністрації.
Відповідне розпорядження №226 від 11 квітня 2018 року опубліковано на сайті уряду.
«Призначити Петренка Дмитра Сергійовича головою Державної служби морського та річкового транспорту України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов'язків на вказаній посаді, терміном на п'ять років, з оплатою праці відповідно до законодавства, встановивши випробування строком на шість місяців», - йдеться в документі.
У січні Кабінет міністрів України призначив тимчасово виконувачем обов'язків голови Державної служби з морського і річкового транспорту (Морська адміністрація України) Дмитра Петренка, який раніше обіймав посаду заступника голови Держслужби з безпеки на транспорті. При цьому на початку березня уряд оголосив конкурс на посаду голови Держслужби морського та річкового транспорту.
Минулого року Кабмін ухвалив створити Морську адміністрацію з 1 серпня 2018 року. Морська адміністрація здійснюватиме координацію роботи 13 морських портів, здійснюватиме безпеку судноплавства.
Про Дмитра Петренка відомо, що він з Одеси, в минулому капітан далекого плавання.
В одному з українських видань, зокрема, він розповідав наступне: «Я народився в сім'ї потомственого капітана. Мій батько працював на радянському флоті, був капітаном на морських пасажирських суднах, потім працював в іноземних компаніях. Я з дитинства любив море. Пішов вчитися в Одеську національну морську академію, де закінчив магістратуру. З 2002 року працював за кордоном на судах різного типу. У 2008 році перейшов до нафтовидобувної галузі, працював в Африці, потім в Норвегії. У Нігерії я керував плавучим ремонтним заводом. У списку моїх роботодавців - Total, Statoil, British Petrolium і інші міжнародні компанії. Маю досвід роботи із західним менеджментом, зокрема американським».
- Генштаб: по состоянию на 21 ноября общие потери вражеской армии в личном составе составили 727 250 солдат
- Генштаб: по состоянию на 20 ноября общие потери вражеской армии в личном составе составили 725 740 солдат
- Генштаб: по состоянию на 19 ноября общие потери вражеской армии в личном составе составили 724 050 солдат
- Генштаб: по состоянию на 18 ноября общие потери вражеской армии в личном составе составили 722 440 солдат