"Попереду важкі місяці": Іспанія розпочне вакцинувати населення у січні 2021 року

Источник: ua-weekly.com
"Попереду важкі місяці": Іспанія розпочне вакцинувати населення у січні 2021 року

Іспанія розпочне реалізацію Комплексною програми вакцинації проти COVID-19 у січні 2021 року. Очікується, що вона охопить більшу частину населення впродовж трьох місяців. 

Про це повідомив прем'єр-міністр країни Педро Санчес.

За його словами, Іспанія та Німеччина першими у Європі ухвалили Національні стратегії щодо вакцинації. 

"Кампанія розпочнеться у січні та матиме 13 тисяч пунктів щеплення, - уточнив прем'єр. - Дуже значна частина населення зможе зробити вакцину з усіма гарантіями у першому кварталі наступного року".

Санчес додав, що більш детально представить план уряду щодо вакцинації у вівторок, 24 листопада. Він також анонсував розширення медичного штату. "У нас попереду важкі місяці, але дорожню мапу складено", - підсумував очільник іспанського уряду.

Від початку пандемії в Іспанії новим типом коронавірусу заразилися понад 1,5 млн людей, 46 619 з яких померли від ускладнень COVID-19.

Раніше повідомлялося, що в Німеччині вже підготували Національну стратегію щодо вакцинації від коронавірусу та визначили, які категорії громадян вакцинуватимуть у першу чергу. 

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть