"До тями" треба приводити не Україну, а Росію: Кулеба відповів Лаврову на закиди щодо України

Источник: ua-weekly.com
Кулеба
"До тями" треба приводити не Україну, а Росію: Кулеба відповів Лаврову на закиди щодо України

Дмитро Кулеба, голова МЗС України, прокоментував нову заяву керівника МЗС РФ Сергія Лаврова. Кремль знову намагається загострити ситуацію. 

Міжнародні партнери чудово бачать, що "до тями" треба приводити не Україну, а Росію. Про це 7 квітня у "Твіттері" повідомив український дипломат. 

Він зазначив, що у світі уважно стежать за поведінкою РФ. Росії не вдасться продемонструвати все з іншого боку. Кулеба зазначив, що дії Києва оцінюють інакше: "Виваженість України, навпаки, відзначають позитивно".

Росія продовжує перекидати військові частини до кордонів з Україною. Москва не реагує на заклики та має намір збільшити кількість армійських підрозділів на окупованій частині Донеччині та Луганщини, а також у Криму. Росія розгортає додаткові тактично-батальйоні групи й на кордоні з нашою державою. 

Нагадаємо, Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії, заявив, що Берліну та Парижу необхідно нібито "невідкладно привести до тями українську владу" у зв’язку із загостренням ситуації. Також Росія відмовилася надати США роз'яснення щодо ситуації на кордоні з Україною.

 

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть